Põrandavalgusti Buckler

Tootekood
526802
415,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-8 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 66 cm Kõrgus: 160 cm Sügavus: 66 cm
Muljetavaldav kolme jalaga põrandalamp Buckler on inspireeritud teleskoobist. Ainulaadne disain loob valgusti praktiliseks ja pilkupüüdvaks sisustuselemendiks. Kaunis puidust jalg ühendub suurepäraselt hõbedase metallist kupliga, kust saab valguse suunata soovitud suunda. Buckleri põrandalambile on lihtne leida sobiv koht, näiteks diivani või kirjutuslaua kõrvale. Paigaldamist hõlbustab pikk 3,5-meetrine toitejuhe.

Lamp on valmistatud puidust ja metallist. Lambikupli läbimõõt on 66 cm ja kõrgus 160 cm. Sobita lampi Buckler laelampidega, mis loob ruumi industriaalse stiili.

Materjal: puit, metall
Viimistlus: antiikne hõbe
Sokkel: E27
Maksimaalne võimsus: 1x40W
Toitepinge: 230V, IP20