Reguleeritav arvutilaud Sun-Flex Elite valge

Tootekood
530054
Special Price 323,10 € Regular Price 359,00 €
Hinnavõit 35,90 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Laos: 8 tk
Toote mõõdud:
Laius: 60 cm Kõrgus: 119 cm Sügavus: 120 cm
Tänu kompaktsele formaadile on SUN-FLEX®EASYDESK ELITE ideaalne valik nii tavapäraste kontorite kui ka kodukontorite jaoks .Välja töötatud Rootsis, garanteeritud tippkvaliteet ja loodud vastama rangetele nõudmistele. Mootor on kapseldatud isoleermaterjalidesse, et tagada pealetükkimatu müratase isegi avatud kontorites - detsibellid <30.

Parim viis SUN-FLEX®EASYDESK ELITE´iga töötamiseks on kasutada rakendust, mis on saadaval App Store´ist või Google Plays. Laadige rakendus nutitelefonis alla ja kasutage seda uue töökoha seadistamiseks, et see vastaks teie isiklikele soovidele ja nõuetele. Saate reguleerida kõrgust, määrata meeldetuletusfunktsioone, koostada statistikat ja palju muud - kõik need valikud on saadaval üheksas keeles. Reguleeritava kõrgusega lauda saab juhtida ka mälu kaudu.

Arvutilaud Elite ei vaja kokkupanekut, saabub juba kokkupanduna. Laua raam on valmistatud terasest, lauaplaat MDF-plaadist. Laua maksimaalne kandevõime on 120 kg, lauda üles tõstes maksimaalne kandevõime 80 kg. Juhtpaneel, millel on neli eraldi mäluseadet ja LCD-ekraan. Reguleeritavad jalad. Kõrguse reguleerimine vahemikus 71–119 cm, kiirus 38 mm/s. Lauaplaadi paksus 15 mm. Lauajalgade sügavus: 57,5 cm.

Materjal: teras, MDF, plastik
Värv: valge
-10%
Sama sarja tooted