Riidekapp Chess 135 cm

Tootekood
72377
238,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 135 cm Kõrgus: 198 cm Sügavus: 64 cm
Lihtsuses peitub võlub ning just sellepärast püüabki lükandustega riidekapp Chess igat pilku, sest on stiilne oma alpivalge tooni ja lihtsa disaini poolest. Lükandustega riidekappi on võimalik sobitada pea igasse heleda mööbliga magamistuppa, sest oma neutraalse tooni poolest ei ole kapp liialt silmatorkav ning koormav mööbliese magamistoas vaid mõjub kergelt ja loob hea atmosfääri. Kapp on oma disainilt moodne ning sobitub ideaalselt modernsesse interjööri, andes sisustajale laialdased võimalused sobitada kapiga kokku muud mööblit ja sisustuselemente. Kapi ajatu disaini tõttu on kapil pikk kasutusiga ka kodu teistes siseruumides. Riidekapi ääred on värvitud hõbedasest plastikust.

Lükandustega riidekapp on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Riidekapp on jaotatud kaheks osaks, üheks suuremaks ning üheks kitsamaks vaheks. Mõlemas vahes on ülemine riiul ning riiete riputamiseks riidepuutoru. Kapp annab võimaluse ära eraldada mitme inimese rõivad ning muud esemed erinevatesse vahedesse. Kapi riidepuutorule saab riputada riideid, lipse, salle, püksirihmasid ning palju muud vajalikku. Kapi ülemisel riiulil on võimalik hoiustada muu hooaja riideid, jalatseid ning muid esemeid.
Riidekapp sobib oma mõõtmete poolest magamistuppa, külalistuppa või miks mitte ka esikusse.

Lükandustega riidekapp kuulub Chess mööblisarja, kus leiab veel valiku mitmetes toonides ja erinevates mõõtudes riidekappe.

Materjal: mööbliplaat, plastik
Viimistlus: alpivalge
Tootesari: Chess