Tugitool Sara

Tootekood
512786
299,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 59 cm Kõrgus: 71 cm Sügavus: 70 cm
Stiilne tugitool Sara ei ole mitte pelgalt istumisase, vaid atraktiivne sisustuselement, mis lisab ümbritsevale ruumile visuaalset põnevust ning loob rikkaliku õhustiku. Kollase sametise kanga küllastunud varjundid on kergelt urbanistlikud ning see tugitool mõjub ruumis lõõgastavalt. Selle haaravale toonile ja materjalile lisavad omapära musta värvi jalad - nende tegurite koostööl kujuneb tugitool eksklusiivne välimus.

Tugitooli karkass on valmistatud puidust ja puitlaastplaadist, jalad täispuidust. Toolil on toestuseks elastsed kummivööd ning pehmenduseks kvaliteetne poroloon. Tugitooli istumissügavus on 50 cm, istumiskõrgus 44 cm ja istumislaius 56 cm. Maksimaalne kandevõime on 100 kg.

Materjal: puit, puitlaastplaat
Värv: kollane
Iste: poroloon, elastsed kummivööd
Kangas: sametine (100% polüester)

Tugitool Sara on saadaval ka teistes värvitoonides.
Sama sarja tooted