Vedrumadrats Hemera 120x200x23 cm jäik

Tootekood
526448
317,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-8 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 120 cm Kõrgus: 23 cm Sügavus: 200 cm
Vedrumadrats Hemera on äärmiselt mugav ning ideaalselt keha toetav ja järgiv madratsikomplekt. Vedrustuseks vastupidav 5-tsooniline pocket vedrustus. Madrats on pehmendatud kvaliteetse ja vastupidava porolooni kihiga, mis tagab nii lihaste ja luustiku maksimaalse lõdvestuse, mis tagab veelgi parema unekvaliteedi. Hääletu ning sõltumatu vedrustus tagab rahuliku une. Pehmenduseks on vetruv ja vastupidav HR poroloon.

Madratsikate on valmistatud kvaliteetsest puuvilla sisaldusega venivast stretch kangas, mis on tepitud mahulise vatiiniga ja Silver Protect töötlusega - tolmulestade vastane, antibakteriaalne töötlus, antistaatiline, antiallergiline.

Sisu: 5-tsooniline pocket
Kangas: puuvillane stretch, Silver Protect töötlus
Jäikus: jäik