E-poe klienditeenindus: +372 614 0207 E-R 9-17 Müügisaal ja laod on avatud E-L 10-20, P 10-19
Kontaktid

TOOTEKOOD: 564117

Riidekapp Rhett-Gr 90x45 õlitatud tamm

1469
Järelmaksu kalkulaator
Tellides: 2-3 kuud
dimentions
  • Toote mõõdud:
    Laius: 90
    Kõrgus: 180
    Sügavus: 45
Kaunis ja inspireeriv mööblisari Rhett-Gr toob kodudesse kvaliteetset ning armastusega disainitud mööblit. Valmistatud tammepuidust, pakub see sari maksimaalset elegantsi teie eluruumidesse, loomaks meeldivat õhkkonda lõõgastumiseks. Rhett-Gr sari esitleb mitmekesist valikut mööbliesemeid, mis rikastavad kodu interjööri ning toovad välja teie individuaalsuse.

Kogu sarja mööbel on valmistatud õlitatud tammepuidust. Õliga töötlemine ei toimi mitte ainult kaitsena, vaid tõstab kaunilt esile ka mööbli eripärase puidustruktuuri ja intensiivse tera. Riidekapp on jaotatud kaheks osaks. Paremal pool neli vaheriiulit ning vasakul pool väljatõmmatav riidepuutoru. Alumises osas kaks mugavat sahtlit.

Kuna puit on looduslik materjal, võib eri mööbliesemete vahel esineda kergeid toonierinevusi. Kui tooted on ostetud eri ajal, võivad neid olla mõjutanud eri keskkonnategurid ning esemed ei pruugi olla identse välimuse ja tooniga. Vedeliku pinnale tilkudes, loksumisel või ümber valgumisel tuleks see kohe ära pühkida, et vältida puidu pinnal laikude teket ja viimistluse kahjustamist. NB! Õlitatud tamm vajab regulaarset hooldust ehk uuesti õlitamist. Õlitatud puidust toodete hooldusjuhendi leiad: https://www.aatrium.ee/info/hooldusjuhendid.html

Materjal: tammepuit
Värv/viimistlus: õlitatud tamm
Tootesari: Rhett-Gr