E-poe klienditeenindus: +372 614 0207 E-R 9-17 Müügisaal ja laod on avatud E-L 10-20, P 10-19
Kontaktid

TOOTEKOOD: 564154

Voodi Rhett-Gr 3 180x200 õlitatud tamm/kangas

689
Järelmaksu kalkulaator
Tellides: 2-3 kuud
dimentions
  • Toote mõõdud:
    Laius: 185
    Kõrgus: 82
    Sügavus: 218
Kaunis ja inspireeriv mööblisari Rhett-Gr toob kodudesse kvaliteetset ning armastusega disainitud mööblit. Valmistatud tammepuidust, pakub see sari maksimaalset elegantsi teie eluruumidesse, loomaks meeldivat õhkkonda lõõgastumiseks. Rhett-Gr sari esitleb mitmekesist valikut mööbliesemeid, mis rikastavad kodu interjööri ning toovad välja teie individuaalsuse.

Kogu sarja mööbel on valmistatud õlitatud tammepuidust. Õliga töötlemine ei toimi mitte ainult kaitsena, vaid tõstab kaunilt esile ka mööbli eripärase puidustruktuuri ja intensiivse tera. Voodi peats on kaetud halli kangaga. Madrats ning voodipõhi ei kuulu komplekti. Kõrgus põrandast voodi alumise servani on 17 cm. Voodiraami kõrgus on 35 cm.

Kuna puit on looduslik materjal, võib eri mööbliesemete vahel esineda kergeid toonierinevusi. Kui tooted on ostetud eri ajal, võivad neid olla mõjutanud eri keskkonnategurid ning esemed ei pruugi olla identse välimuse ja tooniga. Vedeliku pinnale tilkudes, loksumisel või ümber valgumisel tuleks see kohe ära pühkida, et vältida puidu pinnal laikude teket ja viimistluse kahjustamist. NB! Õlitatud tamm vajab regulaarset hooldust ehk uuesti õlitamist. Õlitatud puidust toodete hooldusjuhendi leiad: https://www.aatrium.ee/info/hooldusjuhendid.html

Materjal: tammepuit, kangas
Värv/viimistlus: õlitatud tamm
Tootesari: Rhett-Gr